KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13442189
nr 1344 2189
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, bladets mått: 37x63cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:49:16
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén